Okulary Solano

Okulary Solano

Idealne okulary to takie, które łączą w sobie innowacyjną myśl technologiczną z estetyką cieszącą oko. Takie postulaty realizuje właśnie marka Solano, tworząc okulary dla kobiet i mężczyzn. Powstała cała seria okularów tej marki, począwszy od okularów korekcyjnych, po przeciwsłoneczne, przydatne podczas upalnego lata. Kompleksowa oferta znanej marki zawiera prawie 200 różnych modeli okularów, więc jest z czego wybierać. Okulary charakteryzują się szeroką gamą kolorystyczną oraz fantazyjnymi zdobieniami. Oczywiście wśród akcesoriów firmy można znaleźć także wzory bardziej stonowane i klasyczne.

Solano okulary – uniwersalność w każdym calu

Okulary przygotowane przez firmę Solano są ultralekkie i dobrze trzymają się na nasadzie nosa, nie obciążając go zanadto

Kupując okulary tej firmy, można zdecydować się na okulary na słońce bądź okulary korygujące wzrok, które tak naprawdę pod względem designu niczym nie ustępują zdobnym i twarzowym okularom przeciwsłonecznym. Interesującą opcją są również okulary Solano clip on 2 w 1 bądź 4 w 1. Są to okulary korekcyjne, do których w zestawie można otrzymać specjalne nakładki przeciwsłoneczne. Dzięki temu oszczędza się czas i pieniądze, ponieważ można kupić jeden model okularów do wszystkiego. Okulary wielofunkcyjne Solano pasują również do stylizacji utrzymanych w różnych konwencjach. Ten sam model oprawek będzie pasował, zarówno do sukienki i garnituru, jak i do stroju sportowego.

Solano okulary – nowoczesne technologie

Idealne okulary to takie, które łączą w sobie innowacyjną myśl technologiczną z estetyką cieszącą oko

W swoich okularach przeznaczonych na słońce firma Solano wykorzystuje najnowocześniejsze pomysły oraz innowacje. Są to optymalne rozwiązania dla ludzkiego oka, które może czuć się w pełni bezpieczne. Stosowane w okularach soczewki polaryzacyjne PC, TAC i filtry UV doskonale chronią oczy użytkowników przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, w tym także intensywnymi promieniami słonecznymi.

Solano okulary – małe dzieła sztuki

Okulary przygotowane przez firmę Solano są ultralekkie i dobrze trzymają się na nasadzie nosa, nie obciążając go zanadto. Do produkcji okularów wykorzystuje się najlepszej jakości komponenty. Całość kompozycji jest zawsze idealnie zrównoważona. Choć wiele modeli legitymuje się naprawdę fantazyjną szatą kolorystyczną lub nietypowymi kształtami, to jednak tego typu nowości są wprowadzane z wielkim wyczuciem i dobrym smakiem. Dlatego też okulary Solano nigdy nie idą w stronę taniego kiczu, lecz trzymają wysoki poziom. Marka uchodzi za jedną z najbardziej uznanych na świecie, więc wielu użytkowników marzy o tym, by posiadać chociaż jeden produkt tej firmy.