Dla wszystkich wybierających model okularów korekcyjnych Versace warto zainteresować się najpierw historią marki. Dom Versace z siedzibą w Mediolanie jest znany większości osób mających choć trochę wspólnego z modą. Jego początek przypisuje się na lata 70. XX wieku, a jego założycielem był Gianni Versace. Dziś najbardziej kojarzona i utożsamiana osoba z tą marką jest Donatella Versace – projektantka mody pochodzenia włoskiego oraz wiceprezes domu mody Versace. Posiada 20% udziałów w tej firmie. Sama kobieta zaprzecza, że była muzą Gianniego, woli określenie, że „zmuszała go do myślenia”. W podobieństwie do innych marek nie zatrzymuje się na kolekcji odzieży – tworzy m.in. Designerskie okulary.

Okulary Versace korekcyjne – ponadczasowy design

Marka Versace słynie z oryginalnych i ekstrawaganckich projektów.  Założyciel Gianni Versace rzucił kiedyś zdanie „Armani ubiera żonę, Versace ubiera kochankę”. To zdanie doskonale odzwierciedla zamysł całej marki oraz okularów korekcyjnych tej firmy, które są zarówno kobiece jak i zmysłowe. Oprawki korekcyjne Versace często wzbogacone są w oryginalny design, zwracają uwagę każdego przechodzącego obok. Podkreślają kobiecość, zmysłowość i tajemniczość. Dobór oprawek do eleganckich ubrań doda sexappealu. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model okularów korekcyjnych marki Versace. Dom mody oferuje fasony klasyczne, subtelne i delikatne. Dla fanów oryginalnego designu znajdą się te bardziej dodające charakteru, ekstrawaganckie.

Okulary korekcyjne Versace sprawdzą się dla osób lubiących elegancki styl, ale jednocześnie nie boją się nowych wyzwań

Cechy okularów korekcyjnych Versace

Marka ta kojarzona jest jako najbardziej ikoniczna i luksusowa na świecie. Okulary tej firmy są czasem skromne, a często mocno wyraziste. Dlatego marka Gianniego Versace przypomina styl delikatnie prowokacyjny, dla odważnych. Oprawki charakteryzują się smukłym liniami, geometrycznymi kształtami i ozdobnymi elementami. Oprawki dla osób, które okulary traktują jako biżuterię, czy dodatek do wyjątkowej stylizacji. Charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i trwałością.

Dlaczego warto zakupić oprawki marki Versace?

  • Okulary korekcyjne Versace posiadają wyjątkową jakość.
  • Produkowane z dbałością o najmniejsze szczegóły we Włoszech – od wyboru materiału po fascynujące zdobienia.
  • Marka w swoich oryginalnych projektach bazuje na mocnych, mitologicznych akcentach.
  • Na okularach firmy Versace można znaleźć ornamenty greckie czy płaskorzeźby np. Meduza.
  • Każdy element oprawek nawiązuje do wyjątkowego dziedzictwa marki.
  • Oprawki korekcyjne Versace dodają charakteru każdej stylizacji.
  • Są porządne i jest to produkt na lata.

Dla wszystkich wybierających model okularów korekcyjnych Versace warto zainteresować się najpierw historią marki

Oprawki korekcyjne Versace dla kogo?

Okulary korekcyjne Versace sprawdzą się dla osób lubiących elegancki styl, ale jednocześnie nie boją się nowych wyzwań. Takich jak charakterystyczne dodatki, zdobienia, a czasem nawet  geometryczne formy. Oprawki korekcyjne marki Versace są doskonałe dla ludzi ceniących elegancję i ekstrawagancje. Niezależnie od płci dla której szukasz okularów, znajdziesz coś dla siebie. Okulary te będą idealne, dla tych, którzy nie chcą mieć oprawek „jak wszyscy”. Jeżeli zdecydujesz się na zakup oprawek korekcyjnych Versace gwarantujemy, że wyróżnisz się z tłumu i przyciągniesz wzrok przechodniów.

Okulary korekcyjne Versace – bogate w fasony, kolory i kształty

Okulary marki Versace są z założenia przykładem klasyki i ponadczasowych modeli. Firma oferuje jednocześnie podstawowe, tradycyjne oprawki w złocie i czerni jak i okulary w bardziej niestandardowych odcieniach. Oprócz wyjątkowych kolorów marka ma w swojej ofercie kształty owalne, okrągłe, kocie czy prostokątne.