Osoby borykające się z wadą wzroku zwykle narzekają na duże niedogodności w okresie lata związane z koniecznością noszenia dodatkowej pary okularów wyposażonych w szkła przeciwsłoneczne. Rozwiązanie ich problemów znalazła firma Solano, która oferuje tak zwane oprawki Clip-on. W tym wypadku oprawki Solano Clip-On umiejętnie łączą w sobie dużą wygodę użytkowania, uniwersalność, wysoką jakość i przystępną cenę.

Czy warto decydować się na oprawki Solano Clip-On?

Osoby borykające się z wadą wzroku zwykle narzekają na duże niedogodności w okresie lata związane z koniecznością noszenia dodatkowej pary okularów wyposażonych w szkła przeciwsłoneczne

Zdecydowanie tak. Wybór tego typu produktów umożliwia:

  • oszczędności związane z brakiem konieczności zakupu dodatkowej pary okularów,
  • posiadanie okularów atrakcyjnych wizualnie i skutecznie chroniących oczy.

Poza tym, noszenie tego typu okularów umożliwia korektę wady wzroku, a także ochronę przed intensywnym i nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Szkła zamontowane w oprawkach firmy Solano zapewniają bardzo wysoki komfort widzenia oraz skutecznie redukują ewentualne odblaski związane z odbijaniem się promieni słonecznych od płaskich powierzchni.

Jakie inne korzyści daje wybór tego typu okularów?

Jak wspomniano powyżej, oprawki Solano Clip-On zapewniają bardzo skuteczną ochronę oczu. Co ważne, w tej roli sprawiają się doskonale zarówno wiosną, latem, jak i zimą. Poza tym, chronią one oczy nie tylko przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, ale również przed wiatrem i przenoszonymi przez niego zanieczyszczeniami. Oprawki firmy Solano posiadają również inne zalety, w tym między innymi: łatwość użytkowania oraz atrakcyjną cenę.

  1. Wygodne użytkowanie – łatwość i wygoda użytkowania wynika z szybkości montażu nakładek na oprawki. W tym przypadku wykorzystywane są zatopione w oprawkach magnesy, które tworzą połączenie trwałe i skuteczne. To sprawia, że nakładki nie przesuwają się, dobrze przylegają do oprawek oraz nie pogarszają jakości widzenia. Są one również wyposażone we wspomniane filtry, które skutecznie chronią oczy przed niekorzystnym wpływem zmiennych warunków atmosferycznych.
  2. Bogata oferta – oprawki marki Solano są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. To sprawia, że wybór produktu zgodnego z bardzo indywidualnymi wymaganiami zwykle nie powoduje większego problemu.
  3. Atrakcyjna cena – oprawki firmy Solano cechuje przystępna cena. W tym wypadku nie ma również konieczności zakupu dodatkowej pary okularów wyposażonych w szkła przeciwsłoneczne. Nakładki mogą być zakładane i zdejmowane w dowolnym momencie, a ich niska masa wpływa na możliwość ich wygodnego i bezproblemowego przenoszenia w torebce lub kieszeni.